menopausa

menopausa

Hozzászólás

2 éve elmaradt a mensesem, azóta hőhullámokkal és alvászavarral küzdök nem beszélve a teljes asexualitásról ami már a párkapcsolatomra is kihat.A hangulatingadozásaimról nem is be-
szélve! Hormontartalmú gyógyszert nem szeretnék szedni. Kipróbáltam már mindent ami
kapható,klimin, ovestin stb. "2 éve volt egy infarktúsom is amit ennek tudtak be.Kérem
a tanácsukat mivel enyhithetném a tüneteket?
Segitségüket köszönettel: Magdi
Beck Magdi

Hozzászólás

Üdvözlöm !
Az Ön helyzete - még az ismert szakirodalom tükrében is -nagyon nehéz, tekintettel a 2 éve lezajlott szívinfarktusra.A nőgyógyásza mindenképpen konzultáljon a kardiológusával a hormonpótlásával kapcsolatban.Én mindenképpen -a helyzet komplexitasa ellenére is - a transzdermális / tapasz/ hormonpótlás mellett tenném le a voksomat. Amennyiben a kollegák megegyeznek és javasolják Önnek a gyógyszert ...kérem fogadja el a saját érdekében. !!
Minden jót !
Dr. Nagy Károly

 
 

Vissza: Online Nőgyógyászati Rendelés